Nachos met gerookte makreel-avocadosalsa en limoenroom

Nacho’s met gerookte makreel-avocadosalsa en limoenroom

Deze nacho’s met een twist zijn lekker en makkelijk te maken, oftewel wat een top combo! De hartige nachochips met smeuïge salsa van avocado en gerookte makreelfilet zie je niet vaak, maar dat maakt het gerecht nu net zo leuk. Met nacho’s kun je natuurlijk eindeloos variëren, maar dit is weer eens iets anders. Dit hapje is perfect voor een vrolijke avond met vrienden en families en zal zeker in de smaak vallen bij liefhebbers van vis en pittige smaken.

Nachos met gerookte makreel avocado salsa

Nachos met gerookte makreel avocado salsa 3

Nacho’s met gerookte makreel-avocadosalsa en limoenroom

4 van 1 stem
Opslaan Printen

Ingrediënten

10 personen
  • 1 sjalot
  • 1/2 avocado
  • 2 limoenen (1 geperst, 1 in partjes)
  • 1 zak naturel nachochips (200 gr)
  • 100 gr gerookte makreelfilet
  • 1/2 rode chilipeper (fijngehakt)
  • 1/2 bosje koriander (gehakt)
  • 1 el olijfolie
  • snuf zout
  • snuf peper
  • 125 gr zure room

Bereidingswijze: 

  • Mix allereerst in een mengkom de sjalot en avocado met het limoensap. Laat 5 minuten staan.
  • Voeg de makreelfilet, de chilipeper, het korianderblad en de olijfolie toe. Breng op smaak met zout en peper.
  • Schep de zure room in een kommetje. Knijp 1 partje limoen uit boven het kommetje en voeg een snuf zout toe. Roer door elkaar. 
  • Verdeel de tortillachips in een serveerschaal. Zet er een bakje met de makreelsalsa bij en een bakje met limoenroom. Leg de partjes limoen ernaast. Serveren maar!
Miljuschka in Mexico

Miljuschka Witzenhausen is bekend als tv-kok, all round food expert bij RTL Boulevard en ze maakt culinaire reizen voor 24Kitchen. Op miljuschka.nl neemt ze je mee in haar wereld, deelt ze de lekkerste recepten met je, geeft de beste kooktips en laat je zien dat goed en lekker eten echt niet ingewikkeld hoeft te zijn.

Meer over Miljuschka
NIEUW!

Miljuschka magazine: wat eten we vandaag?

Wat eten we vandaag? In Miljuschka Magazine no. 17 geef ik daar antwoord op. En al helemaal fijn: alles staat binnen 10 tot 45 minuten op tafel.

Dit kun je verwachten van Miljuschka Magazine no. 17:

  • Meer dan 40 snelle en lekkere recepten voor elke dag
  • Gerechten die binnen 10, 20, 30 of 45 minuten klaar zijn
  • Meer tijd voor de leuke dingen in het leven
  • Eindeloze receptinspiratie op één plek

Sluit een abonnement af en ontvang prachtige welkomstgeschenken! Bekijk het aanbod hier.

Naar de shop
Play me

Receptvideo's

Wil je nog meer lekkers van me? Kook dan met me mee! Op mijn Instagram en TikTok plaats ik dagelijks beukers van receptvideo's.