Kinder frambozenijsjes

Kinderijsjes

Deze heerlijke frambozenijsjes zijn natuurlijk vooral “kinder” ijsjes door het vormpje. (dit specifieke vormpje komt bij amazon vandaan. Voor het geval iemand het wil weten)

De smaak is heerlijk fris en fruitig.

Voor de smaak voeg ik altijd wat limoensap toe aan dit ijsje. Dat zorgt ervoor dat het lekker fris is.

Voor dit eenvoudige recept voor frambozen kinderijsjes gebruikte ik water maar je kunt de ijsjes ook wat romiger maken door er bijvoorbeeld in plaats van water slagroom aan toe te voegen of kokosroom als je het vegan wilt houden.

Suiker of honing

Ik gebruik suiker in de ijsjes omdat het op die manier ook niet te ijzig wordt. Er wordt vaak gevraagd hoe het kan komen dat ijsjes te “ijzig” worden. Dat kan liggen aan het gehalte suiker in de ijsjes. Door te weinig suiker worden de ijsjes niet perse lekkerder.

Ik begrijp als je minder suiker wilt eten, maar misschien is de beste manier daarvoor niet om dat te doen door middel van je frambozenijsjes…

Probeer ook zeker eens deze aardbeienijsjes.

Kinder frambozenijs

Kinder frambozenijs
Totale tijd4 uur 5 minuten

Kinder frambozenijsjes (ook geschikt voor volwassenen)

aantal personen: 4 IJSJES bereidingstijd: 5 MINUTEN wachttijd: 4 UREN totale tijd: 4 UREN 5 MINUTEN
4.34 van 3 stemmen
Pin recept Printen

Ingrediënten

4 portie(s)

Ingrediënten

  • 250 gr frambozen
  • 3-4 eetlepels suiker
  • 200 ml water
  • Sap van 1 limoen

Bereidingswijze: 

Instructies

  • Doe de ingrediënten voor de frambozenijsjes in een blender en draai tot het glad is.
  • Je kunt het eventueel door een zeef halen maar dit is niet noodzakelijk.
  • Proef even of de smaak naar wens is. Onthoud dat zoete smaken minder worden zodra het bevroren is.
  • Verdeel over je ijsvormpjes en zet in de vriezer voor minimaal 4 uur.
Miljuschka in Mexico

Miljuschka Witzenhausen is bekend als tv-kok, all round food expert bij RTL Boulevard en ze maakt culinaire reizen voor 24Kitchen. Op miljuschka.nl neemt ze je mee in haar wereld, deelt ze de lekkerste recepten met je, geeft de beste kooktips en laat je zien dat goed en lekker eten echt niet ingewikkeld hoeft te zijn.

Cheesecakeboek miljuschka
Mijn cheesecake

“Ik zag wel dat je naar m’n cheesecake”

Mijn jarenlange droom is eindelijk uitgekomen, mijn eigen cheesecakeboek. Ik heb maar liefst 18 jaar aan dit boek gewerkt. Wat je kan verwachten?

Meer dan 80 recepten en voor elke gelegenheid de perfecte cheesecake.

Naar de shop
Play me

Receptvideo's

Wil je nog meer lekkers van me? Kook dan met me mee! Op mijn Instagram en TikTok plaats ik dagelijks beukers van receptvideo's.