DE WINACTIE IS GESLOTEN!
Er is weer een nieuwe Miljuschka Magazine in de shop te vinden! De 10e editie van Miljuschka Magazine alweer! Dat moet gevierd worden. Hoe? Met de grote mamma mia Miljuschka Magazine prijzenshow en daarom geef ik 10 knallers van prijzen weg.
Miljuschka Magazine no. 10
Maar voordat we in de prijzen duiken, eerst nog even meer over het magazine. De 10e editie moest natuurlijk wel een speciale zijn. Dus na uitsluitsel van mijn onderzoekspanel, wist ik het zeker. We gaan weer naar Italië. Ja, weer. Miljuschka Magazine no. 4 stond namelijk ook al in het teken van Italië, maar daarin vlogen we van primi door naar dolce en van espresso naar tiramisu. Dit keer doen we het heel anders. Je hoeft dan ook niet bang te zijn dat het nieuwe magazine lijkt op de vorige. Zo zit ik ten eerste niet in elkaar, zo bubbel ik over van ideeën en slaan we met Miljuschka Magazine no. 10 een andere weg in, de pasta weg!
Pasta, pasta, pasta
Het 10e Miljuschka Magazine staat volledig in het teken van de pasta! Pasta in alle soorten en maten, van zelf pasta maken tot gewoon lekker snel op tafel. Van Italiaanse klassiekers tot fusion pastagerechten en als klapper op de vuurpijl, pasta als dessert. Dus wil jij dit grote pastanummer met ruim 40 gloednieuwe en unieke recepten in huis halen en daarnaast dus ook nog kans maken op een mega prijs? Koop ‘m dan nu!
De grote prijzenshow
Je maak kans op één van de volgende prijzen:
All-in Diner, overnachting & ontbijt voor twee bij Brut 172 t.w.v. €1400,-
Een Scanpan voucher t.w.v. €500,-
De volledig nieuwe Wehkamp by Miljuschka Pre-Spring collectie t.w.v. €370,-
Twee all-in DiscoDip tickets met een workshop naar keuze en honderd euro p.p. t.w.v. €270,-
Een jaar lang gratis Kaas van Uniekaas (t.w.v. wekelijks een plak, stuk en rasp)
Een Mettina Masterclass voor 2 personen t.w.v. €500,-
Tienmaal massage aan huis van Masseur aan de Deur t.w.v. €80,- per stuk
Mepal pakket met stylist om keuken in te organiseren t.w.v. €250,- aan Mepal-bewaardozen
Taartenbakcursus voor twee personen door Life of Pie t.w.v. €360,-
Een Big Green Egg MiniMax t.w.v. 1095,-
Hoe doe je mee?
Het enige wat je hoeft te doen, is zorgen dat het Miljuschka Magazine bij jou op de mat ploft. Koop ‘m dus nu of sluit een abonnement af. Heb je al een abonnement, dan doe jij natuurlijk ook mee. Meer weten over de winactie? Lees de voorwaarden hier.