De foodiebag van Mooncake!

Help kleine lokale ondernemers met de foodiebag van Mooncake

Jonneke, beter bekend als Mooncake, bedacht een leuke actie om kleine lokale ondernemers in Amsterdam te helpen de crisis door te komen. In de tas zitten allerlei heerlijkheden zoals verrukkelijke Syrische patisserie, Pakistaanse currymix en Surinaamse birambichutney. Happiness in a bag!

In de tas vind je behalve de producten ook een uitleg en natuurlijk recepten om meteen mee aan de slag te gaan.  De producten worden direct ingekocht bij kleine ondernemers die je steun hard nodig hebben op dit moment. Door een tas te bestellen sleep je hen de crisis door! Wil je de tas bestellen? Deze is vanaf 30 april beschikbaar en bestellen kan hier.

En verder goed om te weten:

  • De foodiebag is inclusief herbruikbare canvas Mooncake-tas, Mooncake sticker en een interessante uitleg + recepten
  • De tas is vegetarisch: er zitten geen vlees- of visproducten in. Wil je liever een vegan exemplaar? Dan kun je dit bij de bestelling aangeven.
  • Een deel van de opbrengst gaat naar voedselpakketten voor mensen die het op dit moment niet breed hebben

  • inhoud foodiebag foto 2

Miljuschka discodip culinair festival amsterdam
Discodip 2025

Mijn culinaire trip

Zin in een heerlijke dag weg en in een culinaire trip rond de wereld? Dat kan! Op 23, 24 en 25 mei in het Amsterdamse Bos op DiscoDip.

Naast het lekkerste eten, is er ook volop entertainment en kun je workshops en masterclasses volgen van de beste, zo ook van moi.

Bestel je tickets
Play me

Receptvideo's

Wil je nog meer lekkers van me? Kook dan met me mee! Op mijn Instagram en TikTok plaats ik dagelijks beukers van receptvideo's.